Acısıyla, Tatlısıyla

GERİDE BIRAKTIK!

Trabzon Düğün Fotoğrafçısı

2009 yılında Şube olarak Trabzon'da Kurulan En Güzel Günümüz alışıla gelmiş stüdyo fotoğraflarına yeni bir boyut kazandırdı. Stüdyo Fotoğraflarından farklı olarak düğün fotoğrafı çekimlerini dış mekanlara taşıdı. Ve 2009 yılından beri Düğün Fotoğrafçılığı konusunda Trabzon'un olmazsa olmazlarına dönüştü. Stüdyo fotoğrafçılığının yaygın olduğu bir dönemde her şeye rağmen belgesel özel gün fotoğrafçılığını başlatan En Güzel Günümüz 'ün Açıkhava Magazin çekimleri çok kısa bir sürede ilgi odağı oldu ve Trabzon'da peşleri sıra bir çok firmayı açık hava fotoğrafçılığına sürüklediler. Kavram olarak Özel Gün Fotoğrafçılığı adı altında bir çok firmanın isim değişikliği yapmasına yada yeni firmaların açılmasına öncülük ettiler.

Artık gün geçmiyor ki kentin her hangi bir köşesinde poz veren gelin damat ve onların bu güzel günlerini kaydeden bir fotoğrafçıyı görmeyelim. Trabzon düğün fotoğrafçılığı konusundaki bu ilerleme ile Kalite çıtasını bir adım daha ileri taşıdı En Güzel Günümüz. Evlenecek çiftler tarafından Dış çekim açık hava ve doğal fotoğraf diye adlandırılan Magazin çekimleri, düğün fotoğrafında mekan kavramına dair bilgi beceri ve tutarlılığını sonuna kadar kullanma becerisine sahiptir. Provası olmayan ve tüm çiftlerin manken foto model olmadıkları gerçeğini çok iyi bilen bir fotoğrafçı tarafından çekimlerin gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Çünkü Düğün fotoğrafları çekim anındaki gerginlik ve telaş çiftlerin tüm hareketlerine yansırken. Profesyonel bir fotoğrafçının yapması gereken fotoğraf çekiminden biraz daha fazlasıdır.


.

FOTOĞRAF

En Güzel Günlerinizdeki İmzalarımız..

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI
Trabzon Düğün Fotoğrafçılığı

Her Düğün Hatırlanmak ister..

Her Düğün Hatırlanmak ister demiştik 2009'da Onca hazırlığınız beklemeniz ve çabanızla düğün gününüze geldiniz. İşte Sizin o En Güzel Gününüz de Yaşadığınız sımsıcak duygu selinin kaydedilmesi gerek. yıllar sonra aile arşivinizi açtığız da düğün günü yaşadıklarınızı anlarınızı ve heyecanınızı o günkü gibi yaşatacak önemli belgelerdir. Fotoğraflarınızın durağanlığı ve kalitesinin yanında düğün videonuz ve görüntülerinizse ses ve ışıkla birleşip size güzel anlar geçirmenize vesile olacaktır. Düğün Hikayesi yani düğün belgeselleri 2009 yılından beri en kaliteli şekilde gerçekleştiriliyor. Anlar anılar ve tüm gün yaşadığınız duygularınız. Kalite ile birleşip aile arşivindeki yerlerini alıyor.


Belgesel DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI
NİŞAN FOTOĞRAÇILIĞI
Newborn FOTOĞRAFÇILIĞI
ÇOCUK AİLE FOTOĞRAFÇILIĞI
DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI FOTOĞRAFÇILIĞI
düğün fotoğrafı, düğün fotoğrafçısı, düğün, nişan, nişan fotoğrafı, nişan fotoğrafçısı, ilginç fotoğraf, belgesel düğün fotoğrafçısı, belgesel düğün fotoğrafı, belgesel düğün, doğum fotoğrafı, doğum fotoğrafçısı, bebek, bebek fotoğrafı, bebek fotoğrafçısı, gelin fotoğrafı, gelin fotoğrafçısı, damat fotoğrafı, gelin damat, damat gelin, damat fotoğrafları, gelin fotoğrafları, new born photography, düğün videosu, düğün videocusu, kameranman, fotoğrafçı, etkinlik fotoğrafı, şirket fotoğrafı, etkinlik çekimi, düğün çekimi, gelin damat çekimi, wedding photography, kurumsal çekim, kurumsal fotoğraflama, düğün havası, en güzel fotoğrafçı, en iyi fotoğrafçı, trabzon düğün fotoğrafçısı, trabzon nişan fotoğrafçısı, trabzon düğün, trabzon nişan, trabzon newborn, trabzon doğum fotoğrafı, trabzon dış çekim, trabzonun en iyi fotoğrafçısı, trabzonda düğün, kolbastı videosu, kolbası fotoğrafı, şana düğün, yomra düğün, maçka düğün, sürmene fotoğrafı, sürmene fotoğrafçısı, of fotoğrafı, çaykara düğün

İLETİŞİM

SİZ BİZE NE ZAMAN ULAŞMAK İSTERSENİZ, BİZ ORAYADAYIZ..

ADRES

İskenderpaşa Mah. Gazipaşa cad. İdeal Sok. Can apt. Kat:3 Trabzon, Turkey


Telefon

0 462 272 02 74
0 531 720 24 08E-Posta

enguzelgunumuz@gmail.com bilgi@enguzelgunumuz.com

İletişim Formu

  • ADINIZ SOYADINI:
  • E-MAİL ADRESİNİZ:
  • KONU:
  • MESAJINIZ :